Pom' Fraîches

AVIKO Pom 'Fraiches jsou chlazené výrobky s dlouhou dobou trvanlivosti (minimálně 30 dní). Skvěle se hodí pro použití v kuchyních, kde čas hraje důležitou roli. AVIKO Pom ‘Fraiches jsou připravené ke konzumaci po krátkém tepelném zpracování. Jejich kvalita je konstantní po celý rok.

BRAMBORY

Pro produktovou řadu Pom 'Fraiches vybíráme vhodné odrůdy brambor, např. pro Pom Parisienne jsme použili žluté odrůdy Hans určené na vaření. Pro gratiny a krájené výrobky užíváme odrůdy, které dávají výrobkům vhodnou strukturu. Brambory ve slupce potřebují zase jinou odrůdu, aby měly skvělou bramborovou chuť a jemnou slupku.

MOŽNOSTI

Není důležitá jen odrůda brambor - musíme brát v úvahu také metody přípravy a očekávaný konečný výsledek. Brambory jsou kalibrovány ve velikosti od průměrné malé "brambůrky" až po střední brambory. Mají jednotnou barvu a vhodnou strukturu pro další tepelné zpracování použití v kuchyni. V rámci řady Pom 'Fraiches nabízí Aviko také zapékané Dauphinouis v základní verzi, což je ideální výrobek pro další kreativitu kuchaře. Smažením při vysokých teplotách, se výrobky Pom 'Fraiches můžou rychle proměnit v křupavé smažené brambory. Velké brambory ve slupce zase stačí jen ohřát a je to!

VÝHODY

Hlavním přínosem výrobků řady Pom 'Fraîches je to, že jsou připraveny k okamžitému použití. Jako plně vařené jsou velmi univerzálním doplňkem pro použití v rušných kuchyních. Pom 'Fraîches můžou být použity jako základ pro kuchaře, kteří chtějí přispět kuchyni svými vlastními tvůrčími nápady. Díky této řadě výrobků minimalizujeme čas na přípravu, zatímco nutriční hodnota brambor zůstává zachována. Pom 'Fraîches mají trvanlivost 56 dní.

Chcete se dozvědět více?

Potřebujete více informací? Kontaktujte některého z našich obchodních zástupců nebo volejte na linku: +420 245 008 532