Premium Pom fraiches3 Premium Pom fraiches2

Premium Pom Fraîches

Prémiové produkty Pom 'Fraiches je možné využít k vytvoření zajímavých návrhů jídel pro vaše zákazníky. Premiové Pom 'Fraiches jsou chlazené výrobky s trvanlivostí tři měsíce. V této řadě nabízíme: marinované malé brambory a gratiny. Marinované brambory nabízíme ve 3 různých variantách: Lemon Pepper / Brambory marinované v citronovo-pepřové omáčce, Marinované brambory s medvědím česnekem a bylinkami, Marinované brambory ve sladké chilli omáčce a pečené šalotce. Kromě prémiových brambor nabízíme také chlazené gratiny: Gratiny na smetaně s kořenovou zeleninou, Gratiny na smetaně s bylinkami a Gratiny se sýrem a smetanou.

BRAMBORY

Pro výrobu marinovaných brambor - Premium Pom 'Fraiches - využíváme jednu z nejlepších odrůd - Hans. Je to žlutá bramborová odrůda s jednotnou barvou, ideální pro prémiové produkty. Tato odrůda je uložena celoročně v klimatizovaných skladech - díky tomu si tyto výrobky udržují konzistentní kvalitu po celý rok. 

VÝROBNÍ PROCES

Díky pasterizaci můžeme kombinovat různé ingredience. V průběhu procesu pasterizace se složky pomalu promíchávají tak, že nakonec vytvoří jedinečný produkt s výraznou vůní a strukturou. Chuť výrobku je zachována a nízká teplota udržuje strukturu brambor.

Všechny produkty jsou připravovány výhradně z přírodních surovin - bez přísad a konzervačních látek.

VÝHODY

Hlavní výhodou marinovaných brambor Premium Pom 'Fraiches je to, že jsou připraveny k okamžitému použití. Stačí je jednoduše ohřát a servírovat. Můžou se podávat jak studené, tak teplé a pomohou vám lépe zvládnout nápor v kuchyni.

Všechny výrobky jsou připravovány z přírodních surovin - bez jakýchkoliv přísad a konzervačních látek. Gratiny mohou být použity jako příloha k hlavnímu jídlu nebo pohodlně připraveny v troubě jako samostatné jídlo. AVIKO Premium Pom 'Fraîches vám zajistí skvělou chuť vašeho menu.

 

Chcete se dozvědět více?

Potřebujete více informací? Kontaktujte některého z našich obchodních zástupců nebo volejte na linku: +420 245 008 532

Kontaktujte nás!

Po - Pá 8:00 - 17:00