Aviko Gratinované brambory - perfektně se hodí pro rozvozy

  • Aviko Gratin For Delivery Homemade Style Gratin Met Lamsrack En Wortel 1 1 Liggend (1)
  • Aviko Gratin For Delivery Chilled Basic Gratin With Vegetables 1 Liggend
  • Aviko Gratin For Delivery Zoete Aardappelgratin Op De Huid Gebakken Rode Poon 1 Liggend

Aviko Gratinované brambory - perfektně se hodí pro rozvozy

Publikováno 26/02/2021

Urbanizace, mimořádné pohodlí a digitalizace jsou hnací silou změn v chování spotřebitelů při nakupování a jejich životním stylu. Covid-19 tyto trendy urychlil a posílil růst rozvozů a take-away obecně v mnoha restauracích. Byla a je to jediná možnost, jak udržet provoz v stravovacích službách během lockdownu. Aviko Gratiny jsou dokonalým řešením, které vám pomůže odlišit vaše rozvozové menu a poskytnout vašim zákazníkům vysoce kvalitní jídlo doručované až k jejich dveřím, kde si mohou vychutnat zážitky z tradičních i netradičních kuchyní v pohodlí domova s nádechem luxusní přílohy, kterou jsou právě naše Gratiny.

5 důvodů, proč byste měli mít zrovna Aviko Gratiny v rozvozovém/výdejovém menu:

  1. Jídlo z restaurace podávané doma -klasika francouzské kuchyně, skvělá nabídka pro malá setkání s přáteli a perfektní řešení pro rozvoz nebo výdej s sebou. Kvalita Aviko gratinovaných brambor je nejlepší na trhu - je to díky čerstvým bramborovým plátkům předpřipraveným na páře, krémové omáčce ze sýru typu ementál a 30% smetany a množství této omáčky, které je tam dost. Kombinace vysoce kvalitních surovin a výrobního procesu zajišťuje, že si gratinované brambory Aviko udrží svůj tvar po dlouhou dobu.

  2. Rychlost přípravy -  Gratinované brambor Aviko je třeba jen dát na 15 až 22 minut do konvektomatu a je hotovo! Díky složení produktu si porce chlazených nebo zmrazených gratinů udržují teplo velmi dobře po dobu až 1 hodiny od přípravy.

  3. Kalkulace porcí a snadný výpočet nákladů - každý kus Aviko zmrazených gratinů má hmotnost 100, 75 g nebo 35 g. I gratiny do GN nádoby jsou zamražené v 35g pucích, kdy objem sáčku koresponduje s GN standardem.

  4. Řešení "Ohřej si doma" - gratinované brambory Aviko jako součást vašeho menu "Ohřej si doma" nebo jako součást slavnostnějšího menu na velikonoční, vánoční rauty atd.

  5. Variace příchutí - rajčata a mozzarella, brokolice, špenát a ementál, houby, slanina nebo dokonce batáty - pomůžou odlišit vaše rozvozové menu.

 

Klasické gratiny, hluboce zmrazené - perfektní základna pro vytvoření vaší individuální nabídky, která stačí jen doladit dalšími přísadami. Snadno kalkulovatelné náklady na porci - kus má 100 g. Jsou připraveny za 22 minut v konvektomatu nebo za 2 minuty ve vysokorychlostní peci.

Gratinované brambory se sýrem a smetanou

Gratinované brambory domácí styl

 

Gratiny s příchutí, hluboce zmrazené - různé příchutě vás inspirují k vytváření nových pokrmů. Skvělá kontrola porcí pro snížení odpadu a snížení nákladů na kuchyň - stabilní hmotnost na kus - 100 g. Gratinované batáty váží o něco méně, jen 75 g. Jsou připraveny za 22 minut v konvektomatu nebo za 2 minuty ve vysokorychlostní peci.

Gratinované brambory s brokolicí

Gratinované brambory s rajčaty a mozzarelou

Gratinované brambory s houbami

Gratinované brambory se špenátem a ementálem

Gratinované brambory se slaninou

Gratinované batáty - ty jsou celosvětovým trendem!

 

GN / Gratiny do gastro nádob - domácí vzhled, poslouží podobně jako klasické gratiny, jen nedrží tvar, nebo přidejte své vlastní ingredience, abyste přidali k rozmanitosti. Čas na přípravu - pouze 15 minut v konvektomatu!

GN Gratinované brambory

GN Gratinované batáty

 

Chlazené gratiny - Co se podobá nejblíže čerstvě připraveným gratinám ve vaší kuchyni

Bramborové plátky v sýrové smetanové omáčce

Gratin Chef's Choice - Bramborové plátky v klasické smetanové omáčce

Leták o gratinovaných bramborách pro rozvoz

leaflet cover photo gratin leaflet.

Stáhněte si nový leták o Aviko Gratinech a jejich speciálním chování v rozvozových podmínkách!