Aviko_Pure&Rustic Fries_VHS hamburger Herfst Aviko_Pure&Rustic Fries_VHS hamburger winter
  • aviko-pure&rustic DM 2a

Buďte trendy s Pure & Rustic hranolkami

  • Pure And Rustic
  • aviko-pure&rustic hamburger_recept
  • Aviko_Pure&Rustic Fries_VHS hamburger winter
  • aviko-pure&rustic DM 2a
  • Aviko_Pure&Rustic Fries_VHS hamburger Herfst

Buďte trendy s Pure & Rustic hranolkami

Publikováno 08/01/2018

V dnešní době se nabídka restaurací dynamicky mění. My spotřebitelé máme stále méně času na domácí vaření, tyto ušetřené chvilky raději věnujeme na scházení se s přáteli. Hledáme přátelská místa s příjemnou atmosférou a dobrým jídlem. My spotřebitelé milujeme nové zážitky, tedy je dobré mít za sebou tento origiální koncept.

Bezpochyby premiové burgery jsou poslední dobou jedním z nejpopulárnějších jídel na světě. Speciálně v dnešní době se díky rychlým občerstvením dostává do povědomí burgerový trend, který se nyní vyskytuje téměř všude.

Když přijde na burgerové menu, koncoví zákazníci upoutávají svou pozornost na to, jak mohou obměňovat maso nebo dresingy. Je zde ale také možnost doplnit burger vyjímečnou přílohou a tím právě mohou být Pure & Rustic.

Premiové burgery potřebují své premiové přílohy - takto servírované jistě osloví kdejakého spotřebitele. Premiové přílohy jsou něco extra, než pohled na klasické hranolky, které neoslní a nejsou tak konkurenceschopné. Premiové přílohy pomáhají nám spotřebitelům zažít báječnou chuť, kterou milujeme.

Jaké hranolky zákazníci vyhledávají? Odpovědí jsou všechny kromě klasiky…

Aviko premiové hranolky byly vyvynuty za účelem podpořit koncového zákazníka a nabídnout jejich klientům něco jiného, než jen klasické hranolky.

 

  • SUPER CRUNCH HRANOLKY - SUPER KŘUPAVÉ

nabídka Super křupavých hranolek vyniká inovativní úpravou povrchu hranolek, což znamená, že strávníci si pochutnají na křupavějším povrchu hranolky. Opravdu je vidět rozdíl s každým kousnutím!

 

  • BATÁTOVÉ HRANOLKY - NOVÝ TREND

Spotřebitelé ocení Aviko batátové hranolky pro jejich jedinečnou chuť a uvědomělý zdravotní benefit. Batáty mají nízký glykemický index, čímž jsou například lepším výběrem pro diabetiky. Mají více vitamínů A a C v porovnání s jejich bílou variací a pronikají do povědomí jako výživnější alternativy k hranolkům v hamburgrárnách nebo jako barevná příloha pro lepší restaurace. V neposlední řadě přinášejí nový gastronomický zážitek, který Vás posouvá vpřed.

 

  • HRANOLKY PURE & RUSTIC - DOMÁCÍ VZHLED

Autentické produkty domácího vzhledu, které jsou chloubou šéfkuchaře, jsou nyní velice trendy a tady máme vysvětlení, proč nabízíme hranolky Pure & Rustic v hluboce zmrazené variantě! Výrobek je k dispozici od ledna 2018.

Pure & Rustic hranolky jsou se slupkou krájené do nepravidelného tvaru 14x14 a 10x20 cm a skvěle zapadají na trh. Ideální nabídka bez zbytečné práce v kuchyni.

Pure & Rustic hranolky mají celý rok stabilní kvalitu, jsou křupavé na povrchu a příjemné chuti uvnitř. U těchto hranolek nebudete překvapeni nestálou kvalitou, jako se tak stává u domácích hranolek, na které můžete bohužel narazit i v restauracích, které ručně vyráběné domácí hranolky nabízí.

 Pure & Rustic pomáhají lépe plánovat Vaši vytíženost. Představte si, že Vaši restauraci navštěvuje více a více zákazníků a vy nestíháte loupat brambory a vykrajovat je na hranolky. Ani nemluvě o servírování kvalitního domácího vzhledného pokrmu. Pure & Rustic jsou řešením pro takové situace!

Pure & Rustic hranolky od Avika jsou nejen přirozeně vypadající, ale i s výraznou bramborovou chutí a učarují Vám faktem, že jsou zdravější, protože jsou smažené na slunečnicovém oleji. Přináší vám extra výhody jak pro koncové zákazníky, tak pro spotřebitele.

Pure & Rustic hranolky jsou skvělou volbou Vašeho menu, přidávají hodnotu Vašemu menu, nejen premiovým burgerům.

 

Podívejte se pro více inspirace na Aviko PRO nebo do letáku.

 

Dobrou chuť!