GASTRONOMICKÉ SLUŽBY VE SLOŽITÉM OBDOBÍ ŠÍŘENÍ KORONAVIRU: MŮŽEME DODÁVAT?

  • delivery Super Crunch Fresh Aviko 1

GASTRONOMICKÉ SLUŽBY VE SLOŽITÉM OBDOBÍ ŠÍŘENÍ KORONAVIRU: MŮŽEME DODÁVAT?

Publikováno 24/03/2020

Šíření koronaviru představuje pro provozovatele stravovacích služeb skutečnou hrozbu. Z některých oblastí již existují náznaky, že šíření viru vykazuje veliký nárůst poptávky na rozvoz jídel do domácností, protože školy jsou zavřené a zaměstnanci jsou vybízeni k práci z domova. Provozovatelé restaurací a dalších gastronomických provozů budou nepochybně čelit problémům, jako je nedostatek personálu a narušení dodávek. V zájmu zajištění plynulého provozu a udržení svého podnikání budou muset podniknout nutné změny a přizpůsobit se poptávce. Je jasné, že je třeba jednat velmi rychle, což není snadný úkol.

Všichni podnikatelé v gastronomii udělají určitě dobře, pokud naváží, nebo zlepší své partnerství s platformami pro rozvoz (Dáme jídlo, Uber Eats…). Tyto populární aplikace již začaly implementovat bezkontaktní způsoby dodání, aby se snížilo riziko rozšíření nového koronaviru.

S ohledem na možné narušení dodávek by podnikatelé v gastronomii a jejich partneři v dodavatelském řetězci měli zvážit plán řešení potenciálních výzev, rizik, ale i příležitostí. Akce ze strany dodavatelů jsou v tomto ohledu zásadní, a to zejména pokud jde o výběr produktů, které nejlépe vyhovují distribuci a rozvozu pokrmů.

Naší úlohou, jako partnera, je pomáhat gastronomickým provozům udržet v zajištění nepřerušeného chodu jejich podniku dodávkami zboží a poradenstvím, jak nejlépe řešit rozvoz jejich pokrmů. A to jak s ohledem na nedostatek pracovní síly, tak na bezpečnost a čas přípravy. Nemluvě o tom, že většina zákazníků stále očekává, že obdrží jídlo teplé a chutné. Jak skloubit všechny tyto požadavky?

Vyberte si z nabídky produktů Aviko ideálních pro rozvoz:

Pro vypracování nabídky šité na míru, která uspokojí rostoucí poptávku na rozvoz vašich pokrmů, kontaktujte prosím naše obchodní zástupce.