Gratinované brambory a bramboráčky – nejen příloha.

  • Aviko Gratin
  • Aviko Tellerrosti

Gratinované brambory a bramboráčky – nejen příloha.

Publikováno 14/05/2022

Městský hektický životní styl má velký podíl na změně našich stravovacích návyků – od typických vzorů dřívější doby, že se zasedlo k obědu a každý měl na svém talíři jednu velkou porci, se nyní ustupuje ve prospěch mini porcí, které se skládají z více menších pokrmů, které lze sdílet a které umožňují experimentovat s mícháním chutí.

Aviko bramborové placky jsou velice chutné a kvalitní bramborové přílohy. Nyní je však oceníte ještě více - jsou bezlepkové jako většina Aviko specialit a hranolků. Je to jedinečný produkt v mnoha ohledech. Je vhodný jako doplněk k pokrmům, i když může také skvěle chutnat samotný. Známe gastronomii a známe důležitou roli času v tomto odvětví, a proto vytváříme produkty, které jsou velmi vhodné pro přípravu, ale zároveň chutnají jako ty, které jsou připraveny od základu.  Sortiment Aviko zahrnuje několik typů tohoto jedinečných produktů. Mimo jiné Bramborové placky, Bramborové placky s česnekem a majoránkou, Rösti placky s cibulí. Inspirujte se nápady na servírování a vyberte si ten, který bude pro Vás nejvhodnější.

Pro restaurace, které jsou vždy zaneprázdněny stravováním, je časová tíseň také výzvou.  Kromě toho je zde velká otázka: "Jak mohu odlišit moji nabídku od těch, kterou nabízejí moji konkurenti?", protože všichni očekávají, že předvedete inovativní myšlenky při hledání nových zkušeností s jídlem. Nevíte, kde začít? Nebojte se! Jsme připraveni pomoci, aby vaše podnikání přineslo více ovoce.

Při plánování nabídky je důležité mít na paměti, že prvky menu musí:

  • být snadno připravitelné,
  • umožnit rychlost obsluhy v době špičky,
  • být navrženy s ohledem na ziskovost,
  • být podávány originálním a přitažlivým způsobem.

Aviko gratinované brambory nabízí kuchařům vzrušující způsob, jak servírovat brambory. S naší rozsáhlou nabídkou gratinovaných brambor Premium Gratins, Mini Gratins a Sweet Gratins máte ideální možnost nabídky luxusních bramborových příloh pro velké skupiny osob. Gratinované brambory Aviko chutnají skvěle po celý rok a jsou výbornou přílohu i pro náročné zákazníky, jsou testovány kuchaři po celém světě.

Naše pastyňákové Mini Gratiny s jerusalemským artyčokem a Mini Gratiny s chřestem a parmazánem, můžete prezentovat jako lahodný předkrm nebo jako přílohu k hlavnímu chodu. Jejich příprava trvá pouhých 12 minut v konvektomatu nebo 20 minut v tradiční troubě, naše bezproblémové Mini Gratiny jsou ideálním způsobem, jak zajistit kvalitní pokrm bez ohledu na velikost skupiny.

Snadná příprava díky přesným porcím ve zmrazeném stavu usnadní servírování po jejich tepelné úpravě.

  • čerstvě zmrazené - perfektní vzhled a chuť,
  • jednotlivě balené - 100g/ 75g/ 35g,
  • vydrží dlouho teplé - déle než jednu hodinu - perfektní řešení na rauty,
  • krátká doba přípravy - pouze 15-20 minut v konvektomatu.

Zjistěte více o bramboráčky a nabídce Aviko gratinovaných brambor a nalezněte cestu, jak gratiny zařadit do svého menu.

Prohlédněte si zde celou nabídku Aviko. V sekci Recepty nebo v aplikaci AvikoPRO můžete najít inspiraci jak připravit variance chutných pokrmů.