Nový design obalů pro Aviko prémiové hranolky

  • premium foil

Nový design obalů pro Aviko prémiové hranolky

Publikováno 30/07/2018

Letos se Aviko rozhodlo udělat důležitý krok ke snížení spotřeby palmového oleje tím, že na všechny prémiové značky hranolek Aviko bude při výrobě použit především olej slunečnicový. Od června Aviko Super křupavé a Super dlouhé a ostatní prémiové značky přecházejí na slunečnicový olej. Zvyšující se podíl Aviko zákazníků preferuje slunečnicový olej a poptávají ho spíše než palmový a také zákazníci věří, že slunečnicový olej je zdravější variantou.

Nahrazování palmového za slunečnicový olej při výrobě není jednoduchým krokem, občas to bude časově náročné, ale přesto v tomto kroku vidíme také nějaké benefity. Používání produktů šetrnějších k životnímu prostředí, jako slunečnicový olej, poskytuje Aviku příležitost zlepšit svou globální stopu. V květnu závod ve městě Lomm byl první, kdo přešel na slunečnicový olej a ostatní závody již testují své výrobní linky.

Přechod na slunečnicový olej je pro Aviko skvělá příležitost zlepšit pozici prémiových značek hranolek a dostat se do popředí na trhu. A změna oleje nebude jedinou změnou. Máme tu nový design obalu!

V rámci nového designu jsme se rozhodli stimulovat kuchaře a zákazníky prémiových hranolek obrázkem, který vzbuzuje více emocí. Obrázky jsou teplé a překrývají celé balení, aby se vyvolal chuť vzbuzující dojem. Jakoby byl výrobek hned servírován v jejich restauraci! Tmavě modrá barva vyzdvihuje prémiovou kvalitu a průhledný panel s křiklavým nápisem zajišťuje přiměřenou informovanost o produktu.

Všechny značky prémiového výběru jsou nyní v novém obalu: Aviko Prémiové Super křupavé, Extra tenké a křupavé, Pure & Rustic hranolky domácího vzhledu, Super dlouhé, Batátové hranolky, Belgické a pak v pozdější fázi i Turbo hranolky.

Nové obaly prémiových hranolek budou vyráběny ve fázích. Prémiové Super křupavé budou velmi brzy k dispozici a později tento rok z nové sklizně budou následovat i ostatní prémiové značky hranolek

 

Elise de Jong

Senior Channel Marketeer