AvikoPRO – nové funkce a usnadnění pro uživatele

AvikoPRO – nové funkce a usnadnění pro uživatele

Publikováno 15/03/2019

AvikoPRO je kulinářská aplikace pro profesionály s návody a recepty s použitím výrobků Aviko, která Vám může přinést spoustu inspirace do Vaší kuchyně. Kdykoliv a kdekoliv se můžete jednoduše podívat na recepty z brambor, nebo vyhledat naše produkty, jestli si třeba nejste jistí způsobem přípravy nebo nutričními hodnotami.

V případě jakýchkoliv dotazů můžete kontaktovat obchodního zástupce přímo v aplikaci AvikoPRO přes tlačítko. Největší výhodou je zobrazení novinek online jak v portfoliu výrobků tak v článcích o nejnovějších trendech na trhu.

Právě představujeme novinku ve funkcích AvikoPRO. A co že je vlastně nového? Přidali jsme do hlavního menu tlačítko s video sekcí. To Vám umožní shlížet videa přímo v aplikaci. Už je nemusíte hledat na Googlu nebo Youtube.

Videa můžou být filtrována podle typu pokrmu nebo produktové skupiny, o kterou se právě zajímáte. Pod videem můžete zmáčknout tlačítko o detailech produktu a aplikace Vás přesune na kartu výrobku, o kterém video bylo.

A to ještě není konec :-) !

Kromě videí jsme přidali tlačítko "sdílet" u výrobků, takže když Vás nějaký výrobek zaujme, můžete ho sdílet s pracovním kolektivem nebo známými, popřípadě přímo s obchodním zástupcem distributora přes většinu sociálních kanálů včetně emailu.

Aplikaci rozjedete na iOS i Androidu a jestli ji ještě nemáte, můžete si ji stáhnout zde a zcela zdarma.

Jen pamatujte, jestli se Vám nové funkce nezobrazují, pravděpodobně jste aplikaci ještě neupdatovali. Aktualizací aplikace se objeví nové funkce. 

Zatím nabízíme k nahlédnutí přes 150 receptů a 35 videí. Ale pevně věříme, že jestli budete chtít vymyslet jiné recepty na konkrétní výrobky, neváhejte nás kontaktovat. Fantazii se meze nekladou.

Jste připraveni?

google play

app store