PŘIPRAVTE SI SVÉ HALLOWEENSKÉ MENU

  • Pumpkin salad with Halloween Bites
  • Spicy cheese platter with Halloween Bites
  • Sweet&spicy snack with Halloween Bites

PŘIPRAVTE SI SVÉ HALLOWEENSKÉ MENU

Publikováno 10/10/2018

S nadcházejícím Halloweenským svátkem by někdo těžko rozlišil, kdo se víc těší na oslavy s tímto americkým svátkem spojené, jestli děti, které se celý rok těší na strašidelné převleky nebo restaurace a rychlé občerstvení, které se v tomto období těší z větších útrat zákazníků.

Překvapte své hosty zvláštním Halloweenským menu a proslavte tak svůj podnik! Stále máte čas připravit svůj podnik na tento strašidelný svátek. Nevíte kde začít? Nevadí, jsme tu pro Vás.

Toto období nabízí výběr z podzimních variací pokrmů, jako jsou dýňové nebo mrkvové dorty nebo pikantní chilli polévky. Nabízené pokrmy by měly být tématicky pekelně pikantní - stejně jako náš nový výrobek - nejděsivější sýrové kousky na této planetě, Aviko Halloween Bites. Kombinace sýru čedar s jalapeño papričkami obalené v černém těstíčku barveným rostlinnou černí činí z tohoto jídelního předkrmu, s váhou jednoho kusu 19 g, výbornou volbu pro Vaše menu. Velice snadné na přípravu. Smažíte je ve fritéze při 175°C jen 3,5 minuty. Navíc stabilní počet kousků v sáčku Vám zaručí transparentní kalkulaci nákladů.

Halloween Bites můžou být servírované jako součást obloženým mís, jako doplněk salátu nebo jen tak jako chuťovka k pivu. Pro více inspirací navštivte na našich stránkách sekci recepty a dodejte šmrnc Vašemu menu! Zužitkujte prodejní příležitost v tento nadcházející oblíbený svátek.

 

Pro více informací kontaktujte svého obchodního zástupce Aviko.

produkt

halloween bites product

Halloween Bites 5x1000g