PODĚLTE SE o trendy a… ZÁBAVU

 • Zielona focaccia z papryką, cebulą, ogórkiem i chrupiącymi przekąskami serowymi z chili  serowymi z chili
 • Bogate i soczyste szaszłyki z krewetkami i chrupiącymi przekąskami serowymi z chili
 • Słoneczne ziemniaczane wariacje z pikantnym dipem dyniowym
 • Wegańskie tacos z pikantnymi przekąskami kukurydzianymi i meksykańską salsą
 • Zielona, wisenna sałatka z pikantnymi przekąskami kukurydzianymi, kozim serem i grilowaną papryką
 • Ostre koreczki koktajlowe z mozzarellą, pomidorkami koktajlowymi i z pikantnymi przekąskami kukurydzianym
 • Przepyszna płyta wegetariańska dla 2 osób

PODĚLTE SE o trendy a… ZÁBAVU

Publikováno 12/04/2018

Scházení se s přáteli a známými v restauracích je dnes horkým trendem. Nechceme jíst jen proto, že jsme hladoví, ale hlavně si užívat setkání s jinými lidmi a trávit s nimi čas. Celodenní občerstvení, sdílení a zkoušení, stravovací zážitek se stává stále více a více populární.

Nároční strávníci vyhledávají více náročné pokrmy než jen brambůrky a oříšky. Tím se do popředí dostal koncept tzv. Finger food - tedy pokrmy velikosti sousta nebo dvou, které můžete jíst rukama.

Aviko koncept "Roztoč to s námi" se perfektně hodí na příležitosti v duchu běžné restaurace. Je velmi jednoduché vytvořit jedinečný mix kombinující variance Aviko chuťovek. Velký výběr Aviko chuťovek nabízených pro region střední a východní Evropy byl nedávno doplněn o 3 nové produkty. Je dobré zmínit, že 2 z nich jsou ve veganské variantě, jejíž trend je v dnešní době docela rozšířen.

Spicy Sweet Corn Bites (veganské) - pikantní kukuřičné kousky v křupavém obalu, jejichž hlavní ingrediencí je ze 45 % kukuřice. Tato 15gramová chuťovka na jedno sousto se dá využít v restauraci mnoha způsoby. Zeleninová varianta smaženého předkrmu nebo jako něco jen tak k zakousnutí, servírovaná například s dipem ze sladkého chilli nebo jako součást obloženého talíře, jako ozdoba na salát nebo náplň do tortill.

Fakt, že tento výrobek může být připravován jak ve fritéze tak v troubě/ airfryeru, působí ještě atraktivněji na zákazníky, kteří hledají zdravější (méně tučné) varianty pokrmů.

Kukuřičné Burgery (veganské) - skoro stejné ingredience jako kukuřičné kousky, mají jen o procento více kukuřice, ve tvaru placky, vážící 100 g, kterou můžete potěšit milovníky burgerů, kteří chtějí zkusit i jinou, než masovou variantu. Udělejte si vlastní nabídku premiových burgerů nebo placky nakrájejte na malé kousky a servírujte jako součást obložené mísy nebo dokonce i jako špíz se zeleninou a jinými Aviko chuťovkami.

Obě kukuřičné novinky mají nádech uzeného aroma, které tvoří jedinečnou a velmi příjemnou chuť a tímto se liší od ostatních z nabídky.

Crispy Chili Cheese Bites (18,5g kus) - sýrové kousky se zelenou paprikou a kořením, obalované v těstíčku, obohatí obloženou mísu nádechem Mexika. Křupavé na povrchu, měkké, kořeněné a sýrové uvnitř. Tvar a velikost této chuťovky budou strávníci oceňovat zejména v mixech chuťovek, na salátu, zamotané v tortille a v mnoha jiných kulinářských nápadech.

 

BON APPETIT!

 • produkt

  corn burger

  Kukuřičné burgery

 • produkt

  corn bites

  Pikantní kukuřičné kousky 5 x 1000g

 • produkt

  chili cheese bites

  Crispy chili cheese bites 6 x 1000g