Prozkoumejte inovativní obaly od Avika

  • Aviko Innovative packaging

Prozkoumejte inovativní obaly od Avika

Publikováno 08/10/2020

Vzhledem k tomu, že počet lidí, kteří si objednávají jídlo online, roste, rostou i obavy provozovatelů stravovacích služeb z poskytování kvality restaurací. Nic nezkazí potěšení z doručeného jídla jako najít svou objednávku naprosto zvlhlou, bez tvaru a studenou. To se týká zejména hranolků, protože vnímání hranolků v režimu rozvozu je takové, že jsou často příliš měkké, zvlhlé a zapařené. Dobrou zprávou však je, že 83% zákazníků by si hranolky objednávalo častěji, kdyby věděli, že jim hranolky dorazí teplé a křupavé, jakoby si objednali u stolu (spotřebitelský průzkum Toluna Německo, srpen 2017). Proto představujeme průkopnické inovace – obaly od Avika s otvory pro ventilaci zabraňující právě zapaření.

Čemu pomůže toto odvětrávání?

Nepřítelem číslo jedna pro křupavé hranolky je vlhkost. Když jsou hranolky vloženy do uzavřené nádoby hned po dosmažení, vypouštějí páru, která kondenzuje kolem víčka nádoby a tvoří rosu. Tato kondenzace se kumuluje, zvětšuje a odkapává dolu na hranolky, což je znehodnocuje. Technologie odvětrávání od Avika umožňuje páře uniknout z nádoby a zabraňuje kondenzaci. Tímto způsobem se při rozvozu hranolky nerozmočí a Vaše objednávka má stále chuť a strukturu kvality, jak při výdeji v restauraci.

Kromě praktických aspektů mají obaly od Avika také atraktivní, "instagramovatelný" design, který nepochybně osloví mladší část Vaší klientely. Spolu s personalizační sadou  poskytuje vynikající příležitost, jak nechat Vaši restauraci vyniknout z davu a vybudovat si dlouhodobý vztah se spotřebiteli.