Představujeme ručně vydlabávané bramborové lodičky

  • Vegan-Chickpea-Quarter-Potato-Skins
  • Smashed Peas-and-Smoked Salmon-Half-Potato-Skins
  • Quarter Potato Skins with Green filling 2
  • vegan-guacamole-skins
  • Half Potato Skins with Honey Sriracha Pulled Chicken 2

Představujeme ručně vydlabávané bramborové lodičky

Publikováno 18/09/2019

Městský hektický životní styl má velký podíl na změně našich stravovacích návyků - od typických vzorů dřívější doby, že se zasedlo k obědu a každý měl na svém talíři jednu velkou porci, se nyní ustupuje ve prospěch mini porcí, které se skládají z více menších pokrmů, které lze sdílet a které umožňují experimentovat s mícháním chutí.

Abyste uspokojili rozšiřující se trend sdílení pokrmů, vyvinuli jsme produkt přímo pro tuto příležitost. Aviko bramborové lodičky - půlky nebo čtvrtky, můžete plnit podle svého výběru snad čímkoliv. Všestrannost těchto Bramborových lodiček je limitována pouze kuchařovou představivostí. Možnosti jsou nekonečné a výnosnost tohoto výrobku přinese i velice příjemnou marži.

Další předností těchto ručně dlabaných brambor se slupkou je využití pro přípravu veganské stravy pro ty zákazníky, co se rozhodli, že sníží spotřebu masa ve svém jídelníčku.

Pro výrobu našich bramborových lodiček se používají brambory, které mají vyšší obsah přírodních cukrů, a tím vynikne chuť celého výrobku. Lodičky mohou být před plněním ingrediencemi smažené nebo pečené, tím si zachovají svou křupavost na povrchu.

Nechte se inspirovat! Vytvořili jsme celou řadu inovativních receptů, včetně Bramborových lodiček s avokádovou náplní, Bramborových lodiček čtvrtek se šťavnatými pečenými papričkami nebo Cizrny na kari, které si můžete hned prohlédnout.

Začněte benefitovat z nekonečných možností, které bramborové lodičky Aviko nabízí, kontaktujte svého obchodního zástupce ještě dnes!

produkt

Baked Potato Skins 1 2 produkt gebakken

Bramborové lodičky půlky

produkt

Baked Potato Skins 1 4 produkt gebakken

Bramborové lodičky čtvrtky