PŘIPRAVTE SI SVÉ HALLOWEENSKÉ MENU

  • Pumpkin salad with Halloween Bites
  • Spicy cheese platter with Halloween Bites
  • Sweet&spicy snack with Halloween Bites

PŘIPRAVTE SI SVÉ HALLOWEENSKÉ MENU

Publikováno 27/10/2019

S nadcházejícím Halloweenským svátkem by někdo těžko rozlišil, kdo se víc těší na oslavy s tímto americkým svátkem spojené, jestli děti, které se celý rok těší na strašidelné převleky nebo restaurace a rychlé občerstvení, které se v tomto období těší z větších útrat zákazníků.

Překvapte své hosty zvláštním Halloweenským menu a proslavte tak svůj podnik! Stále máte čas připravit svůj podnik na tento strašidelný svátek. Nevíte kde začít? Nevadí, jsme tu pro Vás.

Toto období nabízí výběr z podzimních variací pokrmů, jako jsou dýňové nebo mrkvové dorty nebo pikantní chilli polévky. Nabízené pokrmy by měly být tématicky pekelně pikantní - stejně jako náš nový výrobek - nejděsivější sýrové kousky na této planetě, Aviko čedarové pikantní černé nugety, donedávna pojmenované jako Halloween Bites. Kombinace sýru čedar s jalapeño papričkami obalené v černém těstíčku barveným rostlinnou černí činí z tohoto jídelního předkrmu, s váhou jednoho kusu 19 g, výbornou volbu pro Vaše menu. Velice snadné na přípravu. Smažíte je ve fritéze při 175°C jen 3,5 minuty. Navíc stabilní počet kousků v sáčku Vám zaručí transparentní kalkulaci nákladů.

Čedarové pikantní nugetky můžou být servírované jako součást obloženým mís, jako doplněk salátu nebo jen tak jako chuťovka k pivu. Pro více inspirací navštivte na našich stránkách sekci recepty a dodejte šmrnc Vašemu menu! Zužitkujte prodejní příležitost v tento nadcházející oblíbený svátek.

 

Pro více informací kontaktujte svého obchodního zástupce Aviko.

produkt

halloween bites product

Čedarové černé pikantní nugety

PODPORA

Av Halloween Bites Stend A5 Viz1

Zeptejte se na stojánky obchodního zástupce Aviko