Trend Loaded Fries tzv. „nabité“ hranolky

  • Header

Trend Loaded Fries tzv. „nabité“ hranolky

Publikováno 25/04/2022

Přidáním tohoto typu obložených hranolků do vašeho menu je zaručeno, že vaši zákazníci budou tento trend objevovat zrovna spolu s vámi. Pokrm může rozvíjet svůj potenciál ve školní jídelně, na vysoké škole nebo ve stravovacím zařízení s použitím ingrediencí, které již máte, nebo tím, že vyměníte brambory nebo rýži z populárních jídel a nahradíte je hranolky.

Super křupavé hranolky mají silnější povrchovou kůrku, která zaručí, že se hranolky hned pod zálivkou nerozmočí, zůstanou teplé a křupavé po delší dobu, nebo proč nevyzkoušet v receptu naše nové Grip 'n dip hranolky ve tvaru U, které mají taky speciální bezlepkovou povrchovou úpravu pro vyšší křupavost. Navíc je tento pokrm ideální pro sdílení nebo přinášení něčeho nového a vzrušujícího na stůl.

Vymysleli jsme pět receptů pro denní menu s nabitými hranolky, které byste mohli použít níže, ale proč nebýt kreativní sami a zkusit něco jiného!

Houbové hranolky Stroganoff

Tato krémová a lahodná varianta je naprosto nenáročná, ale ideální pro bezmasé pondělí. Vhodné pro vegetariány a snadno přizpůsobitelné veganské stravě, všichni vaši zákazníci si jistě zamilují toto jídlo. Proč nepřidat další sýr do omáčky nebo na hranolky, aby byl ještě speciálnější?

Mushroom

Trhané vepřové maso s Grip 'n Dip hranolky ve tvaru U

Trhané vepřové maso je zaručeným příjemným překvapením, zejména při použití s našimi Grip 'n Dip. Tento pokrm by mohl dokonale fungovat ve větší porci, aby se o něj mohlo podělit více strávníků, stejně jako talíř nachos. Okořeňte věci dále tím, že doplníte porci o chipotle majonézou nebo papričky Jalapeno.

Pulled Pork

Masové kuličky s hranolky v Marinara omáčce

Oblíbený sendvič ze Subway je perfektní polevou pro naše hranolky Super Crunch.  Jemné hovězí a vepřové masové kuličky v jednoduché bylinkové rajčatové omáčce sypané strouhaným sýrem. Toto jídlo je neuvěřitelně snadné připravit, ale strávníky i tak nadchne.

Meatballs

Vegetariánské sýrové chilli s křupavými Grip 'n Dip

Přidejte další vegetariánskou (nebo dokonce veganskou variantu) s pikantním fazolovým chilli a ohnivým mexickým sýrem. Chilli je základem ve většině kuchyní a může být samozřejmě vyrobeno i z masa, aby byli masožravci spokojeni. Hranolky posypte na závěr sýrem pro co nejvíce oku lahodící zážitek.

Veg Chilli

Kuřecí Katsu hranolky

Zdá se, že Katsu kari je právě teď všude a perfektně se vyjímá i na hranolcích. Kus kuřecího řízečku v panko strouhance. Nakrájejte kus křupavého obalovaného kuřete, posypte hranolky, zalijte trochou kari omáčky - ideální jako občerstvení nebo hlavní jídlo, každý zamiluje trochu toho kari s hranolky!

 Katsu