V novém roce lehce - BEZ LEPKU!

  • Gluten Free Heroes 3

V novém roce lehce - BEZ LEPKU!

Publikováno 02/01/2017

Věděli jste, že téměř 60% lidí si neuvědomuje, že hranolky jsou 100% bezlepkové? Brambory samy o sobě neobsahují lepek. Jak vysvětlíme dále, rozhodující je forma zpracování a přípravy.

Nejoblíbenější výrobky AVIKO, včetně hranolků Super Crunch, jsou vyráběny v bezlepkové továrně k tomu vyhrazené - to je něco, co nejsou všichni dodavatelé bramborových produktů schopni zaručit. To znamená, že si celiaci mohou na těchto výrobcích bez obav pochutnat.

Aviko výhradně bezlepková továrna znamená, že od nás jako od výrobce neexistuje nebezpečí kontaminace, a tak můžete bez pochyb zařadit do svého jídelníčku bezlepkovou přílohu.

73% zákazníků má pocit, že restaurační zařízení nedělají dost, aby uspokojili poptávku celiaků. Zákazníci s intolerancí na lepek by rádi dostali možnost širší volby v restauracích a byli by ochotni i připlatit. Je tedy jasné, že provozní mají ještě nové příležitosti k uspokojení gastronomického trhu.

Hotely, restaurace, burgrárny a další si mohou být jisti, že zařazením bezlepkových příloh Aviko neztrácejí na kvalitě a chuti a mohou s klidným vědomím do svého jídelníčku zařadit produkty jako Extra křupavé hranolky Super Crunch, bramborové speciality, Rösti anebo gratiny.

Podívejte se na veškerou bezlepkovou nabídku pomocí bezlepkového filtru na tomto odkazu