Veganský trend

  • Vega

Veganský trend

Publikováno 11/09/2018

Stát se veganem bude na nejvyšší pozici v žebříčku trendů z oblasti gastronomie v roce 2019. Tento trend je většinou poháněn mladými lidmi, kteří si více uvědomují vliv etické a zdravé volby při výběru jídla. Jak toto povědomí zesiluje, výrobci včetně Avika zbystřují.

Aby udrželi krok se zvyšující se poptávkou po veganských variantách pokrmů, hodně stravovacích provozů odstartovalo s veganskými menu nebo alespoň dodatečnými veganskými variantami k jejich stálé nabídce. Jestli jste stále na vážkách, co do veganského menu zařadit, nezoufejte! Aviko Vám pomůže zvládnout rostoucí trend.

Abyste přidali hodnotu Vašemu menu, vyberte si z nových veganských chuťovek od Avika:

Spicy Sweet Corn Bites - skládá se z kukuřice, což je jejich hlavní surovinou, a to z 45% a v kombinaci s viditelně atraktivním křupavým obalem si hned zamilujete tuto 15 gramovou chuťovku velikosti sousta kdykoliv a kdekoliv: jako součást zeleninové svačinky (třeba s dipem ze sladké chilli omáčky), jako součást obloženého talíře nebo křupavá ozdoba zeleninového salátu a i do konce můžete tyto kousky přidat i do wrapů. Faktem zůstává, že tento výrobek si můžete připravit jak ve fritéze, tak I v troubě / airfryeru a tím vyprodukovat více atraktivní chuťovku, po které zatouží zákazníci, kteří hledají zdravější (méně tučnou) variantu na mlsání.

Kukuřičné burgery - skoro ty samé ingredience jako u Spicy Sweet Corn Bites, jen podíl kukuřice je 46%. Tvarují se do burgerů o hmotnosti 100 g na kus, což Vás svádí k obměnám tradičních burgerů s hranolkami na vytvoření menu s vlastní nabídkou premiových burgerů nebo tyto kukuřičné burgery můžete rozkrájet na trojúhelníčky a zakomponovat je do obloženého talíře nebo špízu se zeleninou a ostatními Aviko chuťovkami. Vegetariáni, vegani nebo masožravci, Vaši zákazníci si zamilují tyto jedinečné zeleninové burgery.

Nezanedbávejte své zeleninu milující zákazníky, přidejte tyto skvělé veganské varianty do své nabídky. Pro inspiraci se podívejte na recepty a vytvořte ty nejlepší zeleninové pokrmy.

produkt

corn bites

Pikantní kukuřičné kousky

produkt

corn burger

Kukuřičné burgery