Pure And Rustic

V dnešní době se nabídka restaurací dynamicky mění. My spotřebitelé máme stále méně času na domácí vaření, tyto ušetřené chvilky raději věnujeme na scházení se s přáteli. Hledáme přátelská místa s příjemnou atmosférou a dobrým jídlem. My spotřebitelé milujeme nové zážitky, tedy je dobré mít za sebou tento origiální koncept.

Číst více
gratin 2

Gratinované brambory Aviko

Publikováno 18. 12. 2017

Aviko gratinované brambory nabízí kuchařům vzrušující způsob, jak servírovat brambory. S naší rozsáhlou nabídkou gratinovaných brambor Premium Gratins, Mini Gratins a Sweet Gratins máte ideální možnost nabídky luxusních bramborových příloh pro velké skupiny osob. Gratinované brambory Aviko chutnají skvěle po celý rok a jsou výbornou přílohu i pro náročné zákazníky, jsou testovány kuchaři po celém světě.

Číst více
Aviko_Black halloween Bites

Originální a chutná novinka Halloween Bites!

Číst více
gn gratin 2

Nové Aviko GN gratinované brambory, skvělá chuť a vysoká kvalita speciálně vyvinutá pro gastronomická zařízení jako institucionální či cateringové společnosti.

Číst více
sweet fries 1

Aviko hranolky z batátů

Publikováno 25. 10. 2017

Už jste vyzkoušeli Aviko batátové hranolky? Víte, odkud pocházejí? Batáty byly ve Střední a Jižní Americe známé již za doby Kryštofa Kolumba a největší slávy dosáhly v USA ve 30.letech 20.století. Pěstují se při vyšších teplotách – teploty pod 10°C je mohou zničit. Je zajímavě, že jejich sladkou chuť ovlivňuje právě zmíněná teplota – čím vyšší, tím sladší batáty.

Číst více
streetfood2

Dnes patří hamburgery mezi nejoblíbenější pokrmy na světě. Vzhledem k tomu, že se nabídka pouličních jídel neustále rozšiřuje, můžeme hamburger sehnat prakticky kdekoliv.

Číst více
churros 3

SLADKÁ POCHOUTKA ZE ŠPANĚLSKA

Publikováno 13. 6. 2017

Vychutnejte si výhody lahodných koblížků CHURROS

Číst více
AvikoPRO

Spouštíme novou aplikaci pro profesionály v oblasti gastronomie. Aplikace je zdarma ke stažení na Google Play a v App Store.

Číst více
Gluten Free Heroes 3

V novém roce lehce - BEZ LEPKU!

Publikováno 2. 1. 2017

Věděli jste, že téměř 60% lidí si neuvědomuje, že hranolky jsou 100% bezlepkové? Brambory samy o sobě neobsahují lepek. Jak vysvětlíme dále, rozhodující je forma zpracování a přípravy.

Číst více
gratins 5

BONJOUR GRATINS!

Publikováno 31. 10. 2016

Aviko gratinované brambory – rychlý a jednoduchý způsob, jak přidat kousek Francie do Vaší kuchyně. Díky chytré kombinaci složení – plátky brambor smíchané s čistou 30% smetanou – udrží gratiny svůj tvar i 1 hodinu po přípravě.

Číst více
cz 50x fries

50 způsobů, jak servírovat hranolky

Publikováno 30. 8. 2016

Díky novým trendům se mění rychle i gastronomická nabídka. Rádi se setkáváme s přáteli, trávíme čas venku a ochutnáváme nové kulinářské nápady.

Číst více
Mix to go - Aviko

Mix2go

Publikováno 23. 7. 2016

Vyzkoušejte naši novou prodejní koncepci – prodávejte víc, než jen hranolky a vydělávejte více s Mix2go!

Číst více
share the fun 4

Bavte se spolu

Publikováno 21. 7. 2016

Koncept "Bavte se spolu" je určen pro mladé a náročné zákazníky, kteří hledají něco víc, než jen arašídy a brambůrky při posezení s přáteli u piva.

Číst více
super crunch 9.5mm hamburger

Extra křupavé hranolky Super Crunch

Publikováno 17. 7. 2016

Super Crunch hranolky jsou jasně odlišitelné od běžných hranolek a to díky své výjimečné křupavosti a kvalitě.

Číst více
burger2

Buďte trendy!

Publikováno 16. 7. 2016

Gastronomická nabídka se díky novým společenským trendům dynamicky mění. Máme méně času na vaření doma a zároveň chceme trávit čas venku. Milujeme nové zážitky, a proto vyhledáváme místa, která nabízejí originální kulinářské nápady!

Číst více