left Współpraca right Współpraca
  • middle Współpraca

Naše silné stránky

Každý obchodní vztah musí být postaven na pevných základech, které mají vliv na jeho další rozvoj a úspěch. Proto klademe důraz na 3 základní pilíře: vzájemnou inspiraci nápady, tvorbu silných partnerských vztahů a pochopení Vašich potřeb spolu s očekáváním Vašich zákazníků.

INSPIRACE

Klíčovým ale zůstává konečný spotřebitel, který rozhoduje o našem společném úspěchu v oblasti podnikání.

Známe brambory jako nikdo jiný, je to naše vášeň již mnoho let. Nové nápady a postupy otevírají bezpočet možností, jak lépe vyhovět Vám i Vašim zákazníkům. Vzájemná aktivní komunikace nás inspiruje k přípravě nových produktů pro koncové spotřebitele, a tím se lišíme od ostatních zpracovatelů bramborových výrobků.

SPOLUPRÁCE - PARTNER, KTERÉMU MŮŽETE VĚŘIT

Aviko je aktivním členem Horeca světa již 50 let, opírá se o finanční zázemí silné nadnárodní korporace Royal Cosun a je k dispozici svým zákazníkům na všech kontinentech. Zpracováváme více než 1,7 miliónů tun brambor ročně. Více než 1600 vysoce profesionálních zaměstnanců se osobně stará o nejvyšší kvalitu našich výrobků. To vše z nás dělá silného a spolehlivého partnera.

POROZUMĚNÍ - ZNÁME VÁŠ PROVOZ OD ZÁKLADŮ

Naším cílem je vytvářet hodnoty a pracovat na tom, aby náš společný obchodní úspěch stále narůstal. Vyvíjíme produkty na míru Vaší kuchyni a Vašim potřebám. Naše výrobky Vám tak zajistí stálou kvalitu, pohodlnou a rychlou přípravu, kontrolu nákladů na porci a minimální ztráty při jejich zpracování.

SPOTŘEBITEL - STŘEDEM ZÁJMU

Ať je Vaše restaurace zaměřena na obědové menu, rychlé občerstvení nebo luxusní večeře pro náročné hosty. Víme, že každý podnik je jiný, proto neustále analyzujeme trendy na trhu a chování koncových spotřebitelů. Tyto znalosti nám umožňují vyhovět v co největší možné míře jejich individuálním požadavkům.

Náš přístup, který je maximálně zaměřen na potřeby Vašich zákazníků, ve spojení s mezinárodními zkušenostmi nám umožňuje další inovace, rozšiřování nabídky výrobků a zavádění fungujících prodejních koncepcí. Našim hlavním cílem je dodat Vám vysoce kvalitní a chutné výrobky, které přinesou  zisky Vašemu podniku.

VŠECHNO VÁM PODÁVÁME NA TALÍŘI

Naše výrobky jsou součástí Vašeho menu, ať už se jedná o oběd ve školní jídelně, dietní nemocniční jídlo, gurmánskou večeři v luxusní restauraci, pochoutku k pivu, obědy pro zaměstnance nebo svačinu   v rychlém občerstvení. Vy a Vaši zákazníci si můžete vybrat z naší bohaté nabídky hotových obchodních řešení, série vyzkoušených nápadů a inspirací.