Aviko social media promo

Nabízíte výdej s sebou nebo rozvoz, ale nevíte, jak se k zákazníkům dostat během krize způsobené pandemií koronaviru? Sociální média jsou skvělým nástrojem k budování Vaší značky, a to i pro společnosti v stravovacích službách! Díky kanálům sociálních médií se dostanete do kontaktu s potenciálními zákazníky a budete mít příležitost propagovat svou restauraci. Zjistěte více o nejlepších bezplatných reklamních nástrojích dostupných na Facebooku a Instagramu.

Číst více
delivery Super Crunch Fresh Aviko 2

V poslední době se odvětví rozvozu výrazně vyvíjelo. Stále více zákazníků si vybírá možnost se stravovat formou rozvozu hotových pokrmů, která využívá stále více nových řešení objednávek, např. mobilní aplikací, které začínají nahrazovat tradiční formy, jako je například telefonická objednávka. Jaké trendy se nedávno objevily v segmentu rozvozu hotových pokrmů? Jaké jsou předpovědi pro nejbližší budoucnost? Souvisí budoucnost stravovacích služeb s dodávkou pokrmů? Čemu byste měli věnovat pozornost při přípravě nabídky pro rozvoz nyní, když je epidemie koronaviru? Nevíte si rady? Přečtěte si níže uvedený článek.

Číst více
delivery Super Crunch Fresh Aviko 1

Šíření koronaviru představuje pro provozovatele stravovacích služeb skutečnou hrozbu. Z některých oblastí již existují náznaky, že šíření viru vykazuje veliký nárůst poptávky na rozvoz jídel do domácností, protože školy jsou zavřené a zaměstnanci jsou vybízeni k práci z domova. Provozovatelé restaurací a dalších gastronomických provozů budou nepochybně čelit problémům, jako je nedostatek personálu a narušení dodávek. V zájmu zajištění plynulého provozu a udržení svého podnikání budou muset podniknout nutné změny a přizpůsobit se poptávce. Je jasné, že je třeba jednat velmi rychle, což není snadný úkol.

Číst více
Aviko Spinach Emmentaler Gratin Holl Garnalen Met Warme Bleekselderij Liggend

Právě v předvánočním období se lidé spolu více schází, na návštěvy doma není moc času na přípravu, a tak lidé dávají k těmto schůzkám přednost restauracím více než kdykoli jindy v roce. A to je příležitost pro ambiciózní a podnikavé provozovatele stravovacích služeb, protože právě v tom najdete příležitost zvýšit tržby během tohoto období.

Číst více
churros 2

Sváteční sezóna je tady a republika je plná vánočních trhů! V nich najdete nejkrásnější a jedinečné dárky, stejně jako lahodné pokrmy pro zahřátí. Kouzlo vánočních trhů spočívá v tom, že jídlo je obrovskou součástí tohoto zážitku.

Číst více
Pumpkin salad with Halloween Bites

PŘIPRAVTE SI SVÉ HALLOWEENSKÉ MENU

Publikováno 27. 10. 2019

S nadcházejícím Halloweenským svátkem by někdo těžko rozlišil, kdo se víc těší na oslavy s tímto americkým svátkem spojené, jestli děti, které se celý rok těší na strašidelné převleky nebo restaurace a rychlé občerstvení, které se v tomto období těší z větších útrat zákazníků.

Číst více
Vegan-Chickpea-Quarter-Potato-Skins

Městský hektický životní styl má velký podíl na změně našich stravovacích návyků - od typických vzorů dřívější doby, že se zasedlo k obědu a každý měl na svém talíři jednu velkou porci, se nyní ustupuje ve prospěch mini porcí, které se skládají z více menších pokrmů, které lze sdílet a které umožňují experimentovat s mícháním chutí.

Číst více
vegan fast food 1

S oblibou veganské a vegetariánské stravy roste celosvětová poptávka po potravinách rostlinného původu. Do roku 2020 bude veganský a vegetariánský trh v hodnotě 5 miliard USD (Fitt Insider).

Číst více
Aviko Churros Loop Krokant Sfeer 3A Liggend

CHURROS NA CESTU

Publikováno 14. 6. 2019

Food trucky se již několik let pravidelně objevují na ulicích, kulinárních festivalech, snídaňových veletrzích, srazech a kulturních akcích v městském prostoru. Všechno začalo ve Spojených státech a nyní nabídku food trucků využívají strávníci na celém světě. Prostě podnikání na kolečkách.

Číst více
breakfast news 05-19

Snídání se ve městech z trendu stalo v dnešní uspěchané době životním stylem, a to hlavně díky trendu globální urbanizace.

Číst více
AvikoPRO

AvikoPRO je kulinářská aplikace pro profesionály s návody a recepty s použitím výrobků Aviko, která Vám může přinést spoustu inspirace do Vaší kuchyně. Kdykoliv a kdekoliv se můžete jednoduše podívat na recepty z brambor, nebo vyhledat naše produkty, jestli si třeba nejste jistí způsobem přípravy nebo nutričními hodnotami.

Číst více
Aviko Sweet Diced Potatoes Susskartoffel Salat Mit Chorizo Und Tomaten 1

Trend batátů

Publikováno 13. 3. 2019

Batáty jsou používány podobně jako klasické brambory, avšak tito oranžoví králové příloh mají mnohem více benefitů pro Vaše zdraví. A právě v tom je viditelný zvýšený zájem právě o tuto zeleninu. Konzumace batátů posiluje Váš imunitní systém, snižuje cholesterol a díky beta karotenu a rostlinným sterolům snižuje šanci na onemocnění rakovinou.

Číst více
gratins 1

Maximalizace marže přes Vánoce

Publikováno 23. 11. 2018

S Vánoční sezónou na obzoru je teď nejvyšší čas začít plánovat speciální menu pro nadcházející rodinná setkání, firemní vánoční večírky a novoroční párty.

Číst více
Vega

Veganský trend

Publikováno 11. 9. 2018

Stát se veganem bude na nejvyšší pozici v žebříčku trendů z oblasti gastronomie v roce 2019. Tento trend je většinou poháněn mladými lidmi, kteří si více uvědomují vliv etické a zdravé volby při výběru jídla. Jak toto povědomí zesiluje, výrobci včetně Avika zbystřují.

Číst více
straight churros 5

Olé! Je čas na churros!

Publikováno 23. 8. 2018

Tato skvělá snídaňová pochoutka k nám přišla ze slunného Španělska. Je těžké najít původní recept, jelikož se zde vyskytuje mnoho tradičních receptů. Většina receptů však obsahuje všelijaké doplňky, jako jsou vejce, vanilkové aroma, vanilkový cukr a další ingredience, ale opravdu původní receptura těsta se skládá pouze z vody, mouky, soli a trochy olivového oleje. Jediné, co musíme při poměru ingrediencí dodržet, je to, aby těsto bylo pěkně vypracované, a pak tvarujeme tyčinky. Aby to bylo opravdu jednoduché, použijeme tradiční strojek na churros.

Číst více