Aviko Churros Loop Krokant Sfeer 4 Liggend Aviko Churros Loop Krokant Sfeer 2 Liggend

CHURROS NA CESTU

CHURROS NA CESTU

Publikováno 14/06/2019

Food trucky se již několik let pravidelně objevují na ulicích, kulinárních festivalech, snídaňových veletrzích, srazech a kulturních akcích v městském prostoru. Všechno začalo ve Spojených státech a nyní nabídku food trucků využívají strávníci na celém světě. Prostě podnikání na kolečkách.

Rušný životní styl zákazníků, co jsou stále na pochodu co upřednostňují pohodlné a cenově dostupné kvalitní potraviny, vyústilo v neustálý růst pouličních stánků. Léto se blíží a obsluhovat svůj food truck, to je perfektní letní byznys! Nenechte si ujít tuto šanci!

Pokud se již pohybujete ve streetfoodovém odvětví, buďte připraveni si osvojit nesčetná řešení, která budou znamenat revoluci ve vašem menu a udržení vašich zákazníků, co se budou rádi a často vracet pro další.

 

Poptávka spotřebitelů po nových příchutích, texturách a jedinečných kombinacích je hybnou silou vlny pouličního stravování. Už to nejsou jenom hot dogy, párky v rohlíku, hamburgery a smažák v housce. Tyto chutě český mlsný jazýček už jentak neuspokojí! Už nevíte, co by to mělo být? Nebojte! Měli bychom nápad, který vám může přinést výraznou finanční návratnost - sladkou pochoutku, z níž budou vaši zákazníci přímo uCHURROvání :-) 806652 Straight Churros

Jakýkoliv foodie si tuto pochoutku hned zamiluje!

Tento lahodný španělský produkt získává v rostoucím počtu zemí stále větší popularitu ať už zatočené nebo rovné.

Často se podává s moučkovým cukrem a / nebo rozpuštěnou čokoládou. Nicméně, kreativitě se meze nekladou, podívejte se do naší galerie receptů, co je dneska zrovna frčí. Aviko španělské koblihy Churros se snadno podávají i v chutné kombinaci se zmrzlinou. Nic složitého.

 

Pro více informací kontaktujte naše obchodní zástupce.