Churros – nezbytný doplněk vánočních trhů!

  • churros 2
  • churros 6
  • churros 5
  • churros 4
  • churros 3
  • churros 1

Churros – nezbytný doplněk vánočních trhů!

Publikováno 05/12/2019

Sváteční sezóna je tady a republika je plná vánočních trhů! V nich najdete nejkrásnější a jedinečné dárky, stejně jako lahodné pokrmy pro zahřátí. Kouzlo vánočních trhů spočívá v tom, že jídlo je obrovskou součástí tohoto zážitku.

Jestli provozujete stravovací podnik, pak je stánek na trhu skvělá příležitost jak trochu vydělat přes Vánoce. Ale jako každá jiná podnikatelská činnost toto vyžaduje spoustu práce s prodejním konceptem, která přinese finanční návratnost. Nezapomeňte, že na vánočních trzích se prodává originálnost a lidé jsou ochotni vyzkoušet nové potraviny. Zároveň je dobré věci trochu zjednodušit a zároveň si zachovat něco zvláštního a dělat slušný obrat. Nejste si jisti, jak to zkombinovat? Vyberte originální produkt, který lze připravit velmi rychle! Náš špičkový návrh - španělské Churros!

Ačkoli je snadné je vyrobit, může být opravdu časově náročné a složité je připravovat od začátku v rušnějších hodinách. A zde můžeme dodat dokonalé řešení - hluboce zmrazené Aviko Churros. V nabídce Aviko jsou k dispozici dva různé tvary: rovné a smyčky Churros. Každý kus Aviko churros má stejnou hmotnost (11 g nebo 18 g v závislosti na tvaru), a proto je snadné udržet kontrolu nákladů na jednu porci.

Tyto tradiční španělské koblihy jsou dokonalou lahůdkou! Ideální pro namáčení do kávy nebo čokolády. Také dokonale chutnají se skořicí nebo moučkovým cukrem. Toto musíte letos vyzkoušet jako dezert.

Jak si zahřejete návštěvníky vánočního trhu s Aviko churros, jejich srdce se také zahřeje slavnostní atmosférou! : )

Udělejme skutečně sladké vánoční období.