Pomozte rozšířit své podnikání rozvozem

  • delivery-kick-off-news

Pomozte rozšířit své podnikání rozvozem

Publikováno 02/10/2020

Všichni víme, jak těžké to bylo v posledních několika měsících pro náš průmysl a to nejsme z nejhoršího venku. V následujících měsících to ještě bude mít dopad na nás všechny. Jedna věc je jistá: oblíbenost rozvozu pokrmů bude i nadále stoupat.

Jistě zjistíme v příštích šesti měsících, že (abychom použili velmi aktuální výraz) existuje takový "nový standard". Tento nový standard poukazuje na velké procento zákazníků objednávající opakovaně rozvoz domů.

To vše představuje velké příležitosti pro restaurace a fastfoody s výdejem s sebou. A my budeme v nadcházejících měsících neúnavně pracovat na tom, abychom Vám pomohli s rozvozem, aby se také u Vás stala tato forma objednávání novým standardem.

Jak Vám můžeme pomoci v oblasti rozvozu?

Přečtěte si naši brožuru zaměřenou právě na rozvoz, podporu, tipy a triky zpracované společností Aviko.

 

Aviko delivery rozvozová brožura ke stažení

 

V nadcházejících měsících se zaměříme na to, abychom vám pomohli osvojit si know how úspěšného rozvozu, a zaměříme se na pomoc v oblastech, jako jsou:

  • Řešení: Od nejkřupavějších hranolků na trhu, řady Supercrunch, až po naši nabídku předkrmů a chuťovek, vše s fantastickou dobou udržitelnosti, má pro Vás Aviko perfektní řešení. Zaměříme se také na nejvhodnější obaly pro rozvoz, abychom zajistili, že se Vaše jídlo dostane k zákazníkům v perfektním stavu.

  • Poznatky: Budeme mít oči na stopkách a uši nastražené pro novinky z celého světa a pomocí našeho rozsáhlého globálního dosahu vždy budete vědět jako první, kde jde co jak zlepšit.

  • Inspirace: Kromě trendů budeme spolupracovat také s nejlepšími kuchaři a naším vlastním globálním šéfkuchařem Diderem Verschuerenem, abychom vytvořili lahodné a ziskové pokrmy připravené pro rozvoz, které si Vaši zákazníci zamilují.

  • Spoluvytváření: Díky virtuálním školením od šéfkuchaře a představování nových produktů a naší dychtivosti spolupracovat s nejlepšími inovátory na vytváření produktů na míru, s Vámi můžeme spolupracovat při hledání Vašeho jedinečného produktu.

  • Inovace: S využitím našeho vědeckého centra, výzkumu a našich zkušeností budeme pokračovat v inovacích, abychom zajistili, že budete mít ty nejlepší produkty, obaly a rady, které Vvám pomohou rozšířit Váš rozvoz.

  • Vzdělávání: Od poradenství, jak správně zabalit jídlo pro rozvoz, až po pomoc při zvládnutí digitálního trhu, Vám pomůžeme nastavit, řídit a převádět zákazníky prostřednictvím Vašich vlastních kanálů zajišťujícím objednávky k rozvozu.

 

Jsme tu, abychom Vám pomohli uspět a růst, protože v partnerství doufáme, že Váš úspěch je také naším úspěchem.

Brožura pro rozvoz

Delivery brochure

Stáhněte si Aviko brožuru pro rozvoz plnou nápadů na využití vhodných výrobků právě pro tento náročný úkol, jak rozvézt zákazníkům pokrmy v kvalitě, kterou by očekávali při podávání v restauraci.