Proč je tzv. nástřik u hranolek tak důležitý?

  • Coated fries

Proč je tzv. nástřik u hranolek tak důležitý?

Publikováno 07/10/2020

Vzhledem k tomu, že rozvoz v současné době hraje ve stravovacích službách tak důležitou roli, je důležité nenechat snížit standardy kvality.

Potahované hranolky jsou vyrobeny právě k tomu, aby odolávaly podmínkám při rozvozu, a právě tento způsob výroby hranolků může pomoci Vašemu podnikání prosperovat. Potahované hranolky se liší od standardních právě přírodním nástřikem aplikovaným při výrobě, díky kterému se kůrka hranolku zesílí a tím teplo zůstane uvnitř déle. Křupavost díky této zesílené vrstvě je už takový příjemný vedlejší efekt.

 

Aby byly křupavé

Zákazníci očekávají, že když si objednají rozvoz domů, že vše bude ve stejné kvalitě, jakoby si objednali v restauraci. Na to konto jsme provedli průzkum a zjistili jsme, že 83 % zákazníků považuje křupavost za nejdůležitější faktor při objednávání hranolků v režimu rozvozu. Koneckonců, nikdo nemá rád zvlhlé beztvaré, hranolku připomínající z rychlíku, kusy brambor. Neuvěřitelných 81 % zákazníků by si hranolky objednávalo častěji, pokud by byly při dodávce dorazily teplé a křupavé (spotřebitelský průzkum Toluna, Německo, srpen 2017) - takže fakt, kterým můžete svému podnikání přinést kýžený výnos - a touto vlastností disponují kterékoli hranolky z řady Aviko SuperCrunch.

Naše hranolky SuperCrunch, neboli Super křupavé hranolky, mají speciální nástřik z přírodní rýžové moučky bez lepku. Přidáním tohoto postřiku nebo potahu naše hranolky SuperCrunch mají silnější krustu, kůrku, než hranolky bez takové povrchové úpravy. Tato silnější krusta působí jako bariéra proti vlhkosti a brání pronikání vlhkosti dovnitř hranolku. Toto řízení vlhkosti je přínosné jak pro zadržování tepla, tak i pro nárazy při balení a převozu.

Naše hranolky SuperCrunch jsou navíc díky silnější krustě schopné udržet svůj tvar právě při manipulaci a převozu. V porovnání s nepotahovanými hranolky jsou SuperCrunch díky této úpravě při výrobě vhodné pro rozvoz nebo výdej s sebou.

 

Tepelná mapa

Heatmapcz

Všechno se ale netočí jen okolo křupavosti, potahované hranolky zůstanou hlavně déle teplé, jak ukazuje výše uvedená teplotní mapa. To znamená, že mohou cestovat déle než standardní hranolky. Hranolky Aviko SuperCrunch dorazí k zákazníkovi ve stejném stavu, jak je obsluha zabalí, tím zvyšují pravděpodobnost opakovaného nákupu a podporují dobré recenze pro Váš podnik. A recenze v dnešní digitální době jsou opravdu důležité. 

 

Tipy a triky pro nejlepší výsledky co do křupavosti

Cz Fries Table 

Vybírejte si ty nejlepší potahované hranolky!

Více informací o naší potahované řadě hranolků navštivte v záložce produktů nebo nás kontaktujte. Se vším Vám rádi pomůžeme.

 

Související články

Inovativní obaly od Avika

Personalizace

Super Crunch brožura

Delivery brochure

Rádi bychom Vás inspirovali chutí, kvalitou a výhodami našich produktů pro rozvoz.

Max Mossink

Home Delivery Max

"Moji zákazníci si rádi objednávají hranolky a samozřejmě chtějí, aby byly křupavé"